Ion Zavtoni

Have you ever seen a ghost in your life? Or yes so what have you felt?

Prinzkosmos1 Astra

not of couse, u stupid american

Ви
Виктория

Это низкий уровень, уровень психотиков, брать надо выше для духовного развития

Алексей Анищенко

Marcus, seriously! WTF!? Why can't ya just write in russian, without dat english showin' off?

Nah, how can someone see a ghost, if it's a supernatural creature? Simply impossible.