Св
Светлана

я правильно расставила знаки припенания??

2009 рік. Літо. тіж самі люди, яких я так сильно люблю, виходили на вулицю, до речі зустрічалися на одному місці завжди, і всі знали де, хоча мобільніх телефонів не було!

Дмитрий Пахомов

2009 рік, літо. Ті ж самі люди, яких я так сильно люблю, виходили на
вулицю, До речі, зустрічалися на одному місці завжди, і всі знали де,
хоча мобільних телефонів не було!
Думаю, що так. Бо не бачу оригіналу. А по-російськи ЗНАКИ ПРЕПИНАНИЯ.