Азамат Аликулов

складіть схеми мікро гальванічних елементів при карозії сталі:1)у вологому повітрі2)у розчині соляної кислоти.

сталь за складом неоднорідна і містить зерна менш активного карбіду заліза Fe3C. складіть схеми мікро гальванічних елементів, які виникають при карозії сталі:1)у вологому повітрі2)у розчині соляної кислоти. Запишіть рівняння анодлного та катодного процесів.

Мстислав Лыкович

А будь ласка де?