Владислав Плотников

Какую породу собаки лучше купить в квартире?

Денис Рябчиков

Смотря для чего вам нужна эта собака? Говорят немецкие овчарки самые лучшие охранники и самые преданные. Если для развлечения можно мопса купить.

Дарья

Джек Расела терьера, или лабрадор.

Лилия

Дворняжку, зачем деньги та платить?

Ж. К

Від породистої не знаєш чого чекати, скільки випадків покусали або ще щось. Їх зводили не знати з якими тваринами. А дворняшка, яку підібрали на вулиці найвірніший друг і захисник і для вас і для дитини. І такої собаки як у вас не буде ні в кого, дворняшки всі різні на зовнішній вигляд!

Виктория Ч

Лабрадор но он максимум для 3-х или 4-х комнатной, (1-2 комнатная просто мучить псинку) , йоркширский терьер, чихуахуа, такса