Ирина Минакова

Правознавство

Громадянин А залишив заповiт, яким розпорядив все майно (22 тис грн), що належали йому, передати музею (посвяченому його дiду). Залишився син 21 р (водiй) i дочка 14 р (учениця). До вас, як до юридичних консультантiв звернулася дружина померлого (45 р, працюэ на залiзницi) i мати (67 р, пенсiонерка)

Надо дать аргументированый ответ про возможность получения наследственности

Та
Татьяна

Вопрос в чём? Ну оставил он ПО ЗАВЕЩАНИЮ всё музею своего деда. Родственники сосут.