Елена Февралева

Чи буде офіційно працюючий студент денної форми навчання ВНЗ отримувати пенсію за втратою годувальника

Я студент ВНЗ денної форми навчання. До цього не працював. Отримую пенсію за втратою годувальника. Влаштувався на 0,5 ставки в університеті, при цьому пенсію мені не відмінили. Тепер є можливість влаштуватись на повну ставку на роботу. Чи відміниться при цьому пенсія за втратою годувальника? Дякую.

Александр Макаров

Думаю нет. А обязательно их оповещать о своем трудоустройстве? В трудовом кодексе если ответа не найдете то просто в интернете поищите. Тем более украина другая страна. Схитрить придется наверное...

Юля

Если, вы хотите получить ответ на русском сайте, куда пишете, то пишите, хотя бы, по-русски.

Игорь Бабаев

А кто такой годувальник? Да и остальное неплохо перевести.