Юлия Гененрайх

Помогите пожалуйста срочно по физике! Тема :"Рівняння гармонічних коливань. Формула Томсона"

Рівняння залежності коливань заряду на пластинах конденсатора від часу в ході вільних електромагнітних коливань в ідеальному коливальному контурі має вигляд (мал. ) Ємність конденсатора дорівнює 40пФ.
1) Визначте максимальний заряд на пластинах конденсатора, циклічну частоту й початкову фазу електромагнітних коливань у контурі.
2) Обчисліть частоту й пріод коливань.
3) Запишіть рівняння коливань сили струму в контурі.
4) Обчисліть індуктивніть котушки та повну енергію коливального контуру.
5) Визначте, якими будуть через 1 мкс після початку відліку часу: фаза коливань, заряд на пластинах конденсатора, сила струму в контурі, енергія електричного поля конденсатора, енергія магнітного поля котушки.
6) Через який найменший інтервал часу енергія магнітного поля котушки буде дорівнювати енергії електричного поля конденсатора?

Юлия Кузнецова

Заряд: q=2*10^(-6)*sin(Pi/3*10^6*t+Pi/6);

2*Pi/( Pi/3*10^6) =T;

Период :
T = 3/500000 =
6*10^(-6) сек

Ток : 2/3*cos(10^6*/3*Pi*t+1/6*Pi)*Pi