Ольга Гараева

Сегодня услышал, что губернатор Харькова заявил, что отсоединяются от Украины - куда ползем (

Сергей Лепков

давно пора, а то с кугутней и чертями нам не по пути

Андрей Невструев

Этого маразматика даженетсмысла слушать.

Anar Ismailov

Завтра посадят как Маркова)

Павел К

СБУ його за яйца приєднало би назад (навіть Яник не такий вже імбіцил. . Йому потрібна цілісна Україна. . і олігархам які його првели до влади також. . а ці 2 клоуна Допа ("губєрнатор" і Кернес (міський голова) то є його люди. . ) . .
Як доречі СБУ вже завела справу на кримських сеператистів. . (вже допиздилися. . )

А взагалі ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ ДЕРЖ. Адміністрації.. такого не казав. Давай. . перевірене джерело. .

Навіть Добкіну така хуїта у міски не прийде. .

пс. На останок. .
БУДЕМО ВОЮВАТИ ЯКЩО ЩО. . ПИЗДА ВАМ ТОДІ МОСКАЛЬНЯ! ! З НАМИ ВСІ І США і ЄС і НАТО і ОПОЗИЦІЯ БІЛООРУСІ!! і ЧЕЧЕНСЬКІ ПАТРІОТИ! ! Вам взагалі пизда прийде.
Перенесимо війну до вас. . до дому. . щоб почули. удав путін хоче зїсти те що не угризе. . подавиться. І тоді пизда всій державі яка має назву РФ. Розколится. . аж захрустить. .

Azazella , своє москальске "гос радіо " засунь собі в дупу!!..Одна брехня путінська. НЕМА ТАКОГО. Я тримаю руку на пульсі подій. . як би було таке вже б знав.

п. с. с. Ти Диви як кацапня спить і бачить. . як би розколоти УКРАЇНЦІВ. . щоб зробити їх слабшими. . щоб панувати на чужих землях. . підори кацапські. Уйобки.

Антон

походу к этому все и идет. Запад в Польшу, Восток к России, как губерния.

Александр

Нарушая Конституцию Украины за деньгами!

Андрей Лахурин

где ссылка?

Кристина Кристина

Вот тебе и на Украина разваливается как независимое государство... Ужас

Сергей

Хоть один решительный человек нашелся.