Ahmed

если будет война какие страны помогут России при случаи войны?

Анюта Березина

Какая война?

На Украине объявлена мобилизация. За 2 часа на сборные пункты явилось 2,5 украинца.

Указ № 11 від 02 березня 2014 року

У зв'язку з неявкою на збірні пункти осіб подлещажих мобілізації....

5) Усіх, хто захищає незалежність України не зі зброєю в руках, а звиздежем на проекті "Відповіді. Майл. ру" вважати дезертирами і судити за Законами військового часу.. .

Т. в. о. Президента Хохляндії Олександр Турчинов