Дианова Ольга

Переведите на английский язык предложение:

Здравствуйте уважаемые знатоки английского языка! Помогите пожалуйста перевести предложение на английский язык - "Извините за то, что я подал жалобу на Вас! Это связанное с тем, что я уже заказывал данный товар и он ко мне не пришёл. "

Олеся Лучинович

sorry for the given complaint. It was made as I'd already purchased this item before and it hadn't been delivered

Андрей Степанов

Marita, уже не раз вижу у вас одну и ту же ошибку - предпрошедшее время - паст перфект, а не презент перфект.

Am sorry for making a complaint about you. It's because I had already ordered this item but it didn't come to me.

Ольга Орлова

Sorry for the fact that I filed a complaint against you! This is connected with the fact that I have bought this product and it did not come to me.