Анастасия Шамрай

кому можно задать бесплатный вопрос на счёт отношений?

Андрей Кэпюшонов

Отвечу и здесь бесплатно!
Отношений не будет!
Будешь одинокой до тех пор, пока не покаешься!

Молитва о прощении грехов (для ежедневного чтения):

«Исповедаю Тебе Господу Богу моему и Творцу, во Святей Троице Единому,
славимому и покланяемому Отцу, и Сыну, и Святому Духу, вся моя грехи,
яже содеях во вся дни живота моего, и на всякий час, и в настоящее время,
и в прошедшия дни и нощи, делом, словом, помышлением, объядением,
пиянством, тайноядением, празднословием, унынием, леностию,
прекословием, непослушанием, оклеветанием, осуждением, небрежением,
самолюбием, многостяжанием, хищением, неправдоглаголанием,
скверноприбытчеством, мздоимством, ревнованием, завистию, гневом,
памятозлобием, ненавистию, лихоимством и всеми моими чувствы: зрением,
слухом, обонянием, вкусом, осязанием и прочими моими грехи, душевными
вкупе и телесными, имиже Тебе Бога моего и Творца прогневах, и ближняго
моего онеправдовах: о сих жалея, винна себе Тебе Богу моему представляю,
и имею волю каятися.

Господи Боже мой, помози ми, со слезами смиренно молю Тя:
пришедшая же согрешения моя милосердием Твоим прости ми,
и разреши от всех сих, яже изглаголах пред Тобою, яко Благ
и Человеколюбец».

Samandar Safarov

Насчет отношений - это любопытство. Знаете, что случилось с кошкой? 😉 бесплатно помогают в экстренных случаях и когда проблема. Ну или если мне кто-то просто симпатичен.