Марина Алаторцева

мені розходитися із громодянським чоловіком?? ? допоможіть сама не можу вирішити.

Einherjar Russland

Відповідь на це питання ти знайдеш у своему серці... Не думай про ньго і за декілька років ти забудеш його. Не змарнуй цей час думками про ньго

Орхан Нурлы

Давай на хуй быстро на майдан!

Андрей Михеев

я тоже.... сама не можу вирішити.

Ольга Юлинова

вы в бегах от него?
бедная девачка

в лесу не спрячешся от него

Михаил

Розходься і негайно. Найди собі справжнього чоловіка))))))))))

Сергей Травин

Если вы сами не можете решить, но что мы можем посоветовать? Вы должны сами решить. Вам же не 10 лет. Детский сад блин