Виктория Манухина

Возврат денег с paypal на карту

Купил товар на eBay, а посылка так и не пришла. Открыл дело, по данному факту что бы мне все таки прислали этот товар. И вот мне прислали ответ:

Hi andrey

Good news! We let the seller know you didn't receive the item, and the seller issued you a full refund. This case is now closed.

Refund information:

A full refund of GBP 3.40 was issued on 19 May, 2014. The refund includes the purchase price plus original shipping and was issued to the same payment method you used to pay for the item.

Please log in into PayPal and view the History page if you don't see it in your PayPal balance.

You can view the details of this case in the Resolution Center.

На paypal я вижу что мне якобы вернули деньги, но вот на MasterCard они так и не дошли.

Юл
Юля

Может они на счету в пейпал болтаются?