Андрей Козловцев

у меня задача по охране труда, кто понимает в этом деле, помогите!!

Розрахувати віброгасячу основу під віброплощадку

габаритом 3269х1780х820 мм і максимальною вантажопідйомністю 3 т,

загальною вагою 44200 Н, в тому числі рухомих частин Qр. ч =52780 Н,

потужність приводу 18 кВт, частота обертання 3000хв-1, максимальний

кінетичний момент дебалансів М =2900 Н·см, амплітуда вібропересування

к

стола 0,4 мм, частота вібрування f=50 Гц. Підмурівок встановлюють на

суглинок середньої пористості з нормативним тиском, що допускається

R=3·10 Па. Віброплощадка двухвальна, нормативна обурююча сила діє у

вертикальному напрямі. Віброізоляція виконана у вигляді 8 циліндричних

стальних пружин.

Таня Кремнева

С переводом, плиз

Dmitri Kulakov

вы на российском сайте