Ирина Селезнева

Чем психолог отличается от попа? Такой же трепач? или трепится по другому?

Ка
Каин

психологу не дано свыше: "..Рече же им Исус паки: мир вам. якоже посла мя Отец, и аз посылаю вы. И сие рек, дуну, и глаголя им: приимите Дух Свят. Имже отпустите грехи, отпустятся им: и имже держите, держатся. " Ин. 20:19-23 )

Ольга Новикова

Образованием.

Дмитрий Лабзин

от попа - ни чем . От истинного Христианина - всем.