Ирина Пинчукова

Кто читал новеллу "Перевтілення" Франца Кафки? Внизу вопросы очень важные для меня ответьте пожалуйста!

1. Дивні метаморфози відбуваються з героєм новели "Перевтілення". Що більше хвилює Григора: його стан, чи неможливість виконувати службові обов’язки?
2. Як складалося життя Замзи до перевтілення?
3. Чому він так боїться втратити роботу?
4. Яким було життя родини Замзи? Як поводили себе батьки по відношенню до сина?
5. Яке життя вів Грегор поза службою? Чи було у нього особисте життя?
6. Скільки біографій у Замзи? Як можна поділити його життя?
7. Як реагує родина Замзів на перетворення?
8. Опишіть, як виглядає Грегор-комаха, використовуючи цитати з тексту. Як жив, як вів себе, про що думав, кого любив Грегор-комаха?
9. Ставши комахою, Грегор деградує чи прогресує?
10. Коли і як помер Замза? Чому він вирішив, що йому краще зникнути?
11. Що виявило перевтілення Грегора у родинних взаєминах? Прокоментуйте реакцію родини на смерть Грегора?
12. Розкрийте символічний сенс Грегорової метаморфози
13. Уявіть, що метаморфоза сталася не з Грегором, а з Гретою. Як би в цьому випадку розвивалися події, на вашу думку?
14. Чи можна цю фантастичну подію спроектувати на реальне життя?
15. Ким для вас є Грегор: людиною чи комахою? Що важче, бути людиною чи комахою?

Ок
Оксана

Последний вопрос ВПЕЧАТЛЯЕТ.. . :))))

На 1-е однозначно "неможливість виконувати службові обов’язки". На 14- е однозначно "да". На остальное прошу ответить украинцев.