Женя Сухов

Переведите, кто знает Английский !

Переведите выражение-Я трудолюбив, можете рассчитывать на меня и на мою помощь в тяжелых ситуациях !

Сергей Андреев

I am hard-working, you can rely on me and my help/ support in difficult situations/ in trouble.

Елена Матвеева

I like working hard, you can count on me.

Гулия

I'm a very hard worker and you can rely on me (on my help) in difficult situations.

Евгений Б

I am hardworking, you can count on me and on my help in difficult situation !