Олег Зуев

Помоггите, а то мозг кипит уже ((

Громадянин
Алієв за власний рахунок видав свій роман і уклав з двома харківськими
підприємцями (продавцями книг) договір на реалізацію своєї книги. Невдовзі у м.
Києві він виявив факт незаконного продажу своєї книги і звернувся до
співробітників органів внутрішніх справ із вимогою про фіксацію факту продажі.
Співробітники ВДСБЕЗ спільно із відділом з боротьби із злочинами у сфері
використання прав інтелектуальної власності склали протокол і почали
провадження. У подальшому, при перевірці, в продажу виявилося всього 3 книжки,
внаслідок цього справа була припинена за підставою малозначимості діяння.

Питання: Відповіді
потрібно давати з посиланням на відповідні частини та статті ЦК.

1. Якими галузевими
нормами регулюються вказані правовідносини?

2. Які підстави виникнення цивільних
правовідносин?

Ольга Бондаренко

Язык у вас красивый по своему, но на российском сайте наверно для лучшего понимания написать по-русски. Спасибо за понимание.