Алексей Бесшапошников
Алексей Бесшапошников

как проверить дипломную работу на плагиат бесплатно? Учеба

АБ
Алексей Богданов

Тобы/сыныбы: Мектепалды даярлық
ББС/ҰОҚ: Әлеумет/ Экология негіздері
Тақырыбы: Жануарларға қамқорлық жасау.
І
Бөлім: 1. Тірі табиғат Бөлімше: 1.2. Жануарларға қамқорлық жасау.

Оқу мақсаты: 0.1.2.1. табиғат бұрышындағы жануарларға күтім жасау.
ҰОҚ мақсаты: Табиғат бұрышындағы жануарларға күтім жасайды
Күтілетін нәтиже: Жануарларға қамқорлық жасайды, күтім жасау ережелерін біледі.
Қолданылатын әдіс-тәсілдер: жұптық,топтық,бір – бірін мадақтау.
Жоспарлау
ҰОҚ кезеңдеріЖоспарланған іс-шараларРесурстар
Кіріспе бөлім
2 минПсихологиялық ахуал: Балалар дөңгелене тұрып, қолдарына қағаздан жасалған жүрекшені алып, бір – біріне жылы сөздер мен тілек айтып ұсынады.
Жаса, жаса, жақсылықты сен жаса.
Жаса, жаса, жақсылықты сен жаса.
Жаса, жаса, жақсылықты сен жаса.
Жақсылықты жасайық біз бәріміз.
Гүлдердің түсі арқылы топтарға біріктіру.

Сабақтың негізгі бөлігі
15-20 мин
1 тапсырма
«Бұрыштар» сыни тұрғыдан ойлау әдісі. (балалардың белгілі бір позициялы бұрыштарға тұрады. Бір топтан шыққан дәлелді ойды-келесі топтың балалары жалғастырып отырады. Балалар келесі бұрыштарға ауысып отырады). (4К сыни ойлау, креативті)
-Жануарларға күтім жасау керек пе, керек емес пе?
І – топ - керек
ІІ – топ – керек емес (Не үшін? Неге?)
Топтар өз ойларын әңгімелейді.
Саралау. Қарқын, жылдамдық.
Бақылау.
Уақыт шектеп тапсырманы аяқтау.
Кейбір балалар жануарларға қамқорлық жасау қажеттілігін біледі.
Ал, кейбір балаларға қолдау көрсетіп түсіндіру қажет етеді.
Бағалау: Балалар «От шашу» әдісі арқылы топтарды бағалайды.
Тәрбиеші. «Көңілді смайликтер» арқылы мадақтау.
Сергіту сәті:
Балық суда жүзеді,
Өте таза жылы су.
Бірде жазылады,
Бірде жиырылады,
Сөйтіп інге тығылады.
Балалар іс – қимылмен орындайды.
2 – тапсырма «Бір қадам алға» қимылды ойыны.
Әр топ бір жануар туралы айтады. Екінші топ жануарлардың қорегі,суды, қоректі қай уақытта беру керектігін суреттер арқылы көрсетіп бір қадам алға жүреді.
Саралау. Нәтиже. Түрлі тапсырмалар арқылы балалар қажеттілігін түсінеді.
Бақылау. Белгілі бір әрекетке арналып іске асырылатын әртүрлі жұмыс беріледі.Барлық балалар жануарлардың күтімі жайлы біледі. Кейбір түсіне алмаған балалармен жұмыс жасаймын. Бағалау: Балалар «Үш шапалақ» арқылы топтарды бағалайды. Тәрбиеші. «Көңілді смайликтер» арқылы бағалайды.

Балалардың өзбетінше әрекеттерін ұйымдастыру.

Сабақтың қорытынды бөлімі
3 минРефлексия
-Сендерге не ұнады? Жануарларға тіршілік үшін жылу, тамақ,су және ауа керек.
Кері байланыс. Аквариумді бояйды.
1 – деңгей – ештеңе түсінбедім – қоңыр
2 – деңгей – түсіндім, бірақ түсіндіре алмаймын – көк.
3 – деңгей – бәрін түсіндім, басқаларға да түсіндіріп бере аламын – жасыл.

Тобы/сыныбы: Мектепалды даярлық
ББС/ҰОҚ: Әлеумет/ Экология негіздері
Тақырыбы: Жануарларға қамқорлық жасау.
І
Бөлім: 1. Тірі табиғат Бөлімше: 1.2. Жануарларға қамқорлық жасау.

Оқу мақсаты: 0.1.2.1. табиғат бұрышындағы жануарларға күтім жасау.
ҰОҚ мақсаты: Табиғат бұрышындағы жануарларға күтім жасайды
Күтілетін нәтиже: Жануарларға қамқорлық жасайды, күтім жасау ережелерін біледі.
Қолданылатын әдіс-тәсілдер: жұптық,топтық,бір – бірін мадақтау.

Похожие вопросы
Помогите написать дипломную работу
Где проверить текст на плагиат?
Нужна помощь от человека который сможет проверить мою дипломную работу
вопросик на засыпку. подскажите бесплатный надежный сайт с дипломными работами кто знает ???
Объект и предмет дипломной работы
Правда ли, что дипломные работы проверяют на плагиат? ? а то нас так запугивают)
Где можно взять бесплатные образцы дипломных и курсовых работ про сбытовую политику?
Подскажите, кто из университета проверяет дипломную работу на плагиат????
как проверить фото на плагиат
как преподаватели проверяют дипломные на плагиат?