Ekaterina Puryasova

помогите, пожалуйста, решить задачу по интелектуальной собственности! буду благодарна за помощь!

Колектив авторів, який виконував завдання керівництва ЗАТ
Спецтехніка, розробив нову оригінальну конструкцію автомобіля, що працює на
газоподібному паливі, особливо ефективного для використання в тропічних умовах,
що забезпечується наявністю по всій поверхні корпусу спеціального лакофарбового
покриття підвищеної жароміцності.

Які види
об'єктів патентного права можуть бути оформлені відповідними заявками в
Патентне відомство?

Ан
Анна

вот почему у вас вопрос на русском, а все остальное невесть на чем. благодарность оставьте себе