Иришка Голованова

На каком языке писали письмо турецкому султану запорожские казаки?

Black And White Angel

Отвiт Запорожцiв Магомету IV

Отвiт Запорожцiв Магомету IV : Ти, султан, чорт турецький, i
проклятого чорта син і брат, самого Люцеферя секретарь. Якiй ты в чорта
лицар, коли голою сракою їжака не вбъешь? ! Чорт ти, висрана твоя морда.
Hе будешь ты, сукiн син, синiв христіянських пiд собой мати, твойого
вiйска мы не боїмося, землею i водою будем биться з тобою, враже ти
розпроклятий сину! Распронойоб твою мать! Вавилоньский ты жихась,
Макэдоньский колесник, Iерусалимський бравирник, Александрiйський
козолуп, Великого і Малого Египта свинарь, Армянська злодиюка,
Татарський сагайдак, Каменецкий кат, у всего свiту i пiдсвiту блазень,
самого гаспида онук, а нашего хуя крюк. Свиняча ти морда, кобыляча
срака, рiзницька собака, нехрещений лоб, ну и мать твою йоб. От так тобi
Запоріжцi видказали, плюгавче. Не будешь ти i свиней христiанських
пасти. Теперь кончаємо, бо числа не знаємо i календаря не маемо, мiсяц у
небi, год у книзі, а день такий у нас, який i у вас, за це поцилуй за
цэ в сраку нас!..

Роман Коваленко

На укро-тюркском лал

Виталик Моисеев

На своем, других то они просто не знали.

Шахин Мамедов

На запорожском.

Лариса Князева

комиксы они ему нарисовали. чтобы чурка понял. что ему светит))))

Ан
Анюта

славянская вязь