Ил
Илья

Как сказать на английском: Я смотрю ты любитель сериалов. В свое оправдание хочу сказать, я не смотрела "grays anatomy".

Анастасия Авдеева

I can see you are a TV show's (soap opera's) fan. In my defense I want to say that I have not watched "grays anatomy"

Екатерина Скачкова

I see you're a fan of TV shows. In my defense, I want to say, I did not look "grays anatomy".

Кристина Минеева

да 2ой правельный