Дмитрий Самодумов

Магнітола Pioneer jd-399. закоротив провід антени на масу

В магнітолі Pioneer jd399 закоротив провід антени на масу. Центральне устройство рободче. (флешку читає реагує на пульт) тільки не працює підсвідка і не іграють колонки. Що могло згоріти? На вигляд на платі немає немає ніяких пошкоджень.

Николай Корняев

Микросхема усилителя .

Настя Злобина

тебе плять религия не позволяет писать на РУССКОЯЗЫЧНОМ сайте, на русском языке, забыл за двадцать лет, или тем самым ты хочешь выказать неуважение к РУССКИМ?