Наталья Воронова

ПОЖААЛУЙСТА, КТО РАЗБИРАЕТСЯ В ПРАВЕ!

Група громадян України які постійно проживають на території Кіровоградської області,звернулася до Верховнох Ради України з вимогою провести референдум щодо скасування Поаткового кодексу України
Верховна Рада відмовила у проведенні референдуму, посилаючись на те, що проведення такого референдума суперечить вимогам законодавства

ЧИ ПРАВОМІРНИМ Є РІШЕННЯ ВЕРХ. РАДИ? ЯКІ ПИТАННЯ ВИНОСЯТЬСЯ НА РЕФЕРЕНДУМ? ЯКИЙ ПОРЯДОК ПРИЗНАЧЕННЯ, ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РЕФЕРЕНДУМА?

Михаил Яндулов

В вашем самостийном праве не разбираются даже те, кто его устанавливает. А вы хотите, чтобы русские юристы сидели тут и головы напрягали.... ОНО НАМ НАДО?