Мария Николаева

Dr Neto Moses Kwaku кто это? мошенник? подскажите...

We have secured all your transfer documents, Your transfer is Ready now, Open your attached file, for your Transfer Permit, and the TRANSFER GUARANTEE BOND, with my identity card, According to the Law of This Bank and the Management, We need the INTERNATIONAL STAMP DUTY FEE of $368, to enable us secure the transfer duty stamp and make your transfer, Again Banking Law here Forbid us to deduct any fee from your Original Fund, For that we have no right to deduct a cent from your $800.000.00,
Now go and send to this office your Stamp Duty Fee $368 via MoneyGram with the information,stated, below, To enable us transfer your Money $800.000.00 into your bank account Today,

Вячеслав Смагин

Это ваш добрый фей! )
Запомните, что любые переводы с требованием предоплаты называются - лохотрон!

Алексей Лаврентьев

это действительно лохотрон. для всех этих мошенников я просто создал в почте папку. мошенничество в сети. и все такие письма переправляю в данную папку. а там уже работа безопасности
DONALD CHUCKS

Денис Разумов

Ко мне тоже фей с лохотроном пытался залететь из монитора прислал много гербовых бумажек с водяными знаками и печатью а я думаю зачем мне зелёные пол лимона скоро они станут туалетной бумагой- мне родней наш деревянный ...

Александра Тершинова

За долбали эти феи раздают зелёные на лево и на право, битья от них нет