Nadir Dustov

памятки мистецтва що це?

Андрей Жмырев

Пам'ятки мистецтва
визначні твори монументального, образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва.

Читайте:

Пам'ятки монументального мистецтва України національного значення
Парки-пам'ятки садово-паркового мистецтва
парками-пам'ятками садово-паркового мистецтва оголошуються найбільш визначні та цінні зразки паркового будівництва з метою охорони їх і використання в естетичних, виховних, наукових, природоохоронних та оздоровчих цілях.