Кирилл Беркут

як приходить заказне письмо на руки чи в поштову скриньку?

а може хтось скаже відповідь а не буде обсирати мою національність, і звинувачувати мене за те до чого я не маю відношення?!

Ya Anechka

Ты Макс Мудак, сиди в своей Хохляндии, и сюда не суйся, мы вас поганых бандерлогов ненавидим!

Юлия

у поштову скриньку мають покласти повідомлення про надходження заказного листа до поштового відділення у разі відсутності особи, а у разі присутності вручити під роспись. зазвичай трапляється перше.