Владлен Ситников

як виготовити вино з картоплі?

Дарья Белявская

Картопля очистити від шкірки, натерти, насипати цукор, розвести водою, додати дріжджі і нехай бродить. Для аромату додати що-небудь ароматне (апельсинову або лимонну цедру) . На посудину треба надіти гумову рукавичку, проколоти голкою пару разів. Коли перестане бродити, перелийте з допомогою трубочки з бутилкам і нехай трохи настоїться. Пити охолодженим потроху.

Ма
Мария

только самогон то он ванючий получается а ставят так же как и на пшенице