Алексей Беляков

Дайте визначення поняттям речовина і фізичне тіло.

Дашунька Свешникова

Речовина́ — вид матерії, яка характеризується масою та складається з елементарних частинок (електронів, протонів, нейтронів, мезонів тощо) .

Фізичне тіло або просто тіло — предмет вивчення фізики. Тіло — це певна сутність, яку можна розглядати як єдине ціле й характеризувати певними фізичними величинами.