Светлана Байкова

цвях, спирт, обручка, лінійка, кисень, цукор, сніжинка, золото, мідь це речовина чи тіло

Ольга Гуляева

спирт, кисень, цукор, золото, мідь - це речовини
цвях, обручка, лінійка, сніжинка - це тіла

Таня Жукова

цвях - тіло. Ось коли встромляється в твоє тіло - одразу зрозумієш!
спирт - речовина, особливо коли перорально
кільце з діамантом - тіло, а без - хрін його згает Без - НЕ кільце а фуфло!
лінійка -тіло коли по лобі
кисень - речовина ...
далі - сама. А то тут російські нацоналісти і справді подумають, що всі українки - тупі (