Оксана Маевская

Машиніст пасажирського потяга швидкість якого 54 км/год. помітив що зустрічний товарний потяг довжина якого 150 м. прой

Машиніст пасажирського потяга швидкість якого 54 км/год. помітив що зустрічний товарний потяг довжина якого 150 м. пройшов повз нього за 6 с. визначити швидкість товарного потяга.

Вася Пупкин

Да, задачка кажется простая, но как посмотреть. Скорость 25км/час.