Александр Автаев

Кто знает английский, спасайте . Нужно составить текст на тему почему не хочу носить школьную форму .

И чтобы я хотел изменить в школьной форме! Плз спасайте ))

:D5-6 предожений есле можно ))

Ма
Мария

I hate fucking school uniform 😄 1 предложение и все понятно )

Алексей Кочетков

school form are suck. only gays and whores wear it.
I never asked for this. We russian pupils don't want to wear school form, only to drink "Jaguar" or merge it with Vodka.
what i want to change in school form is to add the pockets for my bottles of beer.yeah that would be nice.