Жека

приклади використання важеля в техніці,природі та побуті

Елена Кушникова

Līdzfinansējuma piešķiršanas shēma ir jauns instruments ekonomikas veicināšanā, taču tā jau gadu desmitiem veiksmīgi darbojusies citviet pasaulē. Kā uzskatāms piemērs minams fonds, kas jau divus gadus rezultatīvi strādā un tās apkārtnē, piesaistot ārvalstu producentus un nodrošinot darbu lielam skaitam cilvēku no dažādām jomām. Kopš fonda dibināšanas .gadā, tas valsts un pašvaldības budžetos ienesis ap 10 miljoniem . Ar tik pozitīviem rādītājiem šķistu likumsakarīgi dibināt līdzīgu fondu visas mērogā, kas radītu vēl labvēlīgākus apstākļus ārvalstu projektu piesaistei.

Семакова

В технике миллион примеров, но приведу самый простой и распространённый, на мой взгляд: гаечный ключ, который, кстати, используется даже в быту.

У техніці мільйон прикладів, але наведу найпростіший і найпоширеніший, на мій погляд: гайковий ключ, який, до речі, використовується навіть у побуті.

Друже, постарайтеся писати на мові, на якій зможуть відповісти максимальна кількість людей. Удачі!