Александр Жирнаков

What cosmetics do you use? What company do you prefer??? I mean color cosmetics

Мария Андрианова

Tony Moly, Artdeco, Clarins, Revlon, VOV

Саша

С Вашей фамилией уж лучше бы на рiдной мове...

Александр Корташов

Har inga bestämda favoriter, gillar alltifrån proffsiga märken till lyx och vanliga märken som finns på apoteket. Varför skriver du på engelska på ett ryskt forum? 🙂

P.S. Честное слово, знание английского в 21-м веке норма, а не повод для гордости и понтов. Причем с такими ошибками...

Ма
Мария

I use oriflame cosmetics.