Егор Лыткин

Если кому не трудно, подмогите с электротехникой)

Половину лекции не писал, задачи тоже, а решать теперь надо) Буду благодарен за любые формулы по этим задачам)

1. Визначити, під яким кутом до магнітного поля розташована квадратна рамка з стороною 35 см, якщо ll магнітний потік складає ф = 8 * 10^-5 вб при напруженості поля Н = 1000 А/м
2. Кільцева котушка, що намотана на діамагнітний каркас, має 560 витків. По катушці тече струм I = 4А. Визначити напруженість та індукцію магнітного поля катушки, якщо діаметр каркаса d = 3 см, а його зовнішній діаметр D= 12 см

Кристина Александрова

А сам не пробывал додуматься?