Мария Москвичева

Переведите, Срочно!!!

Я живу в Астраханской области, центром которого является город Астрахань. В Астрахани я бывая часто. Мне там очень нравится. Летом в Астрахани очень красиво, так как там растет много различных деревьев, кустарников, в клумбах растут цветы. Магазинов в Астрахани очень много, различные магазины с одеждой, игрушками, предметами для быта и т. д.

Зайлабидин Мурзакулов

I live in the Astrakhan region which center is the city of Astrakhan. In Astrakhan I happening often. There very much it is pleasant to me. In the summer in Astrakhan it is very beautiful, as many various trees there grow, bushes, flowers grow in beds. In Astrakhan there is a lot of shops, various shops with clothes, toys, subjects for a life etc.

Сергей Павлов

Пожалуйста-我住在阿斯特拉罕地区,中心镇,我访问阿斯特拉罕Astrahan.V chasto.Mne有非常nravitsya.Letom阿斯特拉罕很不错的,因为有许多不同的生长乔木,灌木,花坛增长tsvety.Magazinov阿斯特拉罕非常多,各种商店,服装,玩具,家居用品等

Elvina Sh

А на какой язык-то? На китайский переведу и останусь прав 🙂

Ольга Филиппова

I live in the Astrakhan region, the center of which is the town I was visiting Astrakhan Astrahan.V chasto.Mne there very nravitsya.Letom Astrakhan very nice, as there are many different growing trees, shrubs, flower beds grow tsvety.Magazinov Astrakhan very much, various shops with clothes, toys, household items, etc. for

Андрей Савенков

первое предложение не надо переводить! второе предложение -------В Астрахании я бываю часто . Остальные по моему мнению не надо переводить !