Anton V. Merkulov

Помогите пожалуйста перевести текст на английский язык. Очень срочно нужен перевод! Заранее СПАСИБО!!!

В наше время услугой онлайн магазин пользует каждый третий потому что это очень удобно. Ненужно ни куда ходить, стоять в очередях на кассах. Ты просто сидишь дома и через интернет выбираешь нужные тебе товары и услуги, затем после того как ты выбрал что нибудь нужно заполнить онлайн анкету где указывается имя фамилия и адрес проживания. Затем спустя некторое время вам доставляют по почте посылку, либо доставляют товар домой. И на мой взгляд это очень удобно и необходимо совеременному человеку.

Гуля Смирнова

Presently service online the shop uses every third because it is very convenient. Is unnecessary where go, stand in turns on cash desks. You simply are at home and on the Internet choose the goods necessary to you and services then after you chose NETHING it is necessary to fill online the questionnaire where the name a surname and the residential address is filled out. Then later nektory time to you deliver by mail a parcel, or get the goods home. And in my opinion it very conveniently and is necessary for the soveremenny person.

Руслан Измайлов

In our time online shop uses every third because it is very convenient. Unnecessary no where to walk, stand in queues at the box office. You just sit at home and via the Internet select you goods and services, then after you have chosen something you need to fill online form, where you specify the name, surname and address of residence. Then later you bring in the mail the package or deliver the goods home. And in my opinion it is modern man