Даха

Вчера мена задержали по Статье 185-1 Административного кодекса Украины.

Подскажите мне пожалуйста это серьёзно? И какие последствия меня ждут?

Леся

Якщо раніше (протягом року) не притягувались за цією статтею, штаф від 170 до 425 гривень.. .
Якщо протягом року не притягувались, є законослухняним громадянином, повністю визнаєте і усвідомлюєте протиправність своєї поведінки, швидше за все отримаєте 170 грн.
Дану категорію справ розглядають адмін комісії при виконавчих органах міських рад.
Чекайте виклику на засідання комісії.