Регион

зарубежная лит-ра "Гобсек"

Помогите на вопросы ответить. Завтра ср, а я забыла прочитать :((((
1. За яких обставин Дервіль стає другом сім ї Де Гранльє?
2. Як Гобсек пояснював свою "любов бруднити своъми черевиками килими багатих людей"?
3. Яку кар єрну пропозицію віконтеси Гранльє відхилив Дервіль?
4. Який худ образ якого художника нагадала Гобсеку Анастазі?
5. Від кого застерігає свою доньку Камілу віконтеса Де Гранльє?
6. Якщо людяність можна вважати релігією, то Гобсек був... ?
7. Кому Бальзак присвячує Гобсека?
8. Як "розважається" Гобсек?
9. Як пояснив Гобсек бажання побачити метрику Дервіля?
10. Дервіль називає Максима де Трая "Зразком ...лицаря нашого часу" ?
11. де Ресто називає Гобсека "філософом із школи ..."?
12. Хто є спадкоємцем Гобсека?
13. скільки братів і сестер у Дервіля?
14. Дервіль позичає гроші у гобсека. Якої послуги Гобсек вимагає понад відсотки?
15. Хто на випадок смерті Гобсека має бути призначеним спадкоємцем майна графа де ресто?

Паша Гладких

1. Донька віконтеси закохується у знайомого, який часто приїздив до них. Це поомічає мати, коли донька вслухувалася до стуку копит.
6. Атеїстом.
8. Спостерігає за людьми, які для нього як актори у театрі. Сміється з їх через те, що вони будуть усе життя сплачувати йому гроші.

Рахима Достамбаева

Вот ответила б, но не сильна в украинском)
В следующий раз второй вариант "для москалей" клепайте...)