Юлия Ворона

Фонетична транскрипція слів. Батьківщина волосся дзюрчить мар яна розгортається

Екатерина

vin-distanziyne.at.ua/Ukr_mova/9-1.doc
Просмотреть Загрузить 32 КБ
3. Слова, у яких звуків більше, ніж букв. Виділені слова запишіть фонетичною транскрипцією. Тінь, Батьківщина, джерельний, щирість, волосся, сіль, яр, плющ, дзюрчить, бджола, паління, стіл, Мар'яна, розгортається, щастя.
vin-distanziyne.at.ua›Ukr_mova/9-1.doc

Завдання для конкурсів та олімпіад - Каталог статей перевод
Виділені слова запишіть фонетичною транскрипцією. Тінь, Батьківщина, джерельний, щирість, волосся, сіль, яр, плющ, дзюрчить, бджола, паління, стіл, Мар’яна, розгортається, щастя. 5 б. V. Запишіть цифри словами.
rmo-dosvid.at.ua›forum/4-4-1