Юлия Астахова

МТС 950 як прошити? обясніть а не галімі сайти кидайте! МТС 950 як прошити? обясніть а не галімі сайти кидайте!

які ж ви сука тупі!!

Які ж ви сука тупі!
Йдіть в універсетети навчатися і вмійте розмовляти! А фраза вище просто моє діалектне мовлення ви б по іншому не зрозуміли тому написав на вашій мові!

Эльмир Мамедов

Совсем обнаглел. . Тут по русски то никто не ответит...

Егор Половнев

А Ви нэ купляйти телефонов Москальской Телефонной Сети шоб их потом перепрошивати.
Майте незалежное-Нокию, например))