Сергей Сазонов

в англии например люди говорят вежливые слова а что делают в украине?? ? напишите 5 предложений очень надо!!!!

Елена Чанкселиани

Якщо в Англії кажуть ввічливі слова - то на Україні кажуть слова правдиві.
Якщо в Китаї роблять багато, то на Україні роблять добре.
Якщо в Америці готують їжу швидко, то на Україні так, що всі заздрять!
Якщо в Індії кохають яскраво, то на Україні - щиро від усього серця.
Якщо в Італії співають оперно, то на Україні - з душею.