Евгений Батарев

ПЕРЕВОД ПРЕДЛОЖЕНИЯ! РУсский-Англиский

"Наша команда имела главную цель-это победить на междунаролном конкурсе Европейского уровня. "

Максим Берёзкин

Our team's main objective was to win the international contest of European level

Елена Кокорева

Our team has had main objective is to win the international competition of the European level

Ан
Анютка

Наша brigade имела chapter aim - it to get the best of it against междунаролном competition Европейского level