Евгения

Правильно выполнила?

1. You ever had visited London? 2. He never had not was to Kiev. 3m . 4. Don’t call on me tomorrow. I will have left leave by noon. 5. Sally had already looked through all the letters yet when I came back. 6. Where has he hidden? I am looking for him everywhere? 7. The film had started before we arrived at the cinema. 8. How much of this work will you have completed by the end of next week? 9. Why is he crying? Has he hurt himself? 10. Sue hasn't done her homework yet.

Марина Кочеткова

Я делал вам это задание уже два раза. Вот последний http://otvet.mail.ru/question/82858102
Вы даже переписать без ошибок не смогли.

И почему вы мне не доверяете, это потому что я армянин?

Алексей Лашин

^
нет, а он правильно |