Ольга Москвитина

задачку помогите решить пожалуйста)

Сидоркін на своєму власному авто разом із своїм товаришем Петровим повертались із пікніка. Водії зустрічного руху подали світловий сигнал, який означає те, що на посту ДАІ працівники міліції зупиняють всіх водіїв. Сидоркін, який перебув в стані сп’яніння, передав керування свого автомобіля Петрову, так як Петров перебував в меншій стадії сп’яніння, але не мав при собі водійських прав.

На посту ДАІ працівники міліції затримали Сидоркіна і Петрова, де після медичного огляду на стан сп’яніння були складені два протоколи про вчинення адміністративного правопорушення. У своєму поясненні Сидоркін вказав, що працівники ДАІ вилучили у нього посвідчення водія неправомірно, так як він працює водієм автобуса і має, крім категорії “В” категорію “С”, а без посвідчення його не допустять до роботи. Постановою суду Сидоркін був позбавлений права керування транспортним засобом категорії “В” і “С” строком на один рік. На Петрова було накладено адміністративний штраф.

Дайте правову оцінку цієї ситуації.

Сидоркин на своем собственном автомобиле вместе со своим товарищем Петровым возвращались с пикника. Водители встречного движения подали световой сигнал, который означает, что на посту ГАИ сотрудники милиции останавливают всех водителей. Сидоркин, который провел в состоянии опьянения, передал управление своего автомобиля Петрову, так как Петров находился в меньшей стадии опьянения, но не имел при себе водительских прав.

На посту ГАИ сотрудники милиции задержали Сидоркина и Петрова, где после медицинского освидетельствования на состояние опьянения были составлены два протокола о совершении административного правонарушения. В своем объяснении Сидоркин указал, что работники ГАИ изъяли у него водительское удостоверение неправомерно, так как он работает водителем автобуса и имеет, кроме категории "В" категорию "С", а без удостоверения его не допустят к работе. Постановлением суда Сидоркин был лишен права управления транспортным средством категории "В" и "С" сроком на один год. На Петрова был наложен административный штраф.

Дайте правовую оценку этой ситуации.

Антон

а теперь тоже самое но по русски))