Наталья Незлобина

Помогите с программирование! Задача по файлам! Пожалуйста! (ПаскальАВС)

Створити файл дійсних чисел. Отримати новий файл, компоненти якого є відхиленнями відповідних компонент вихідного файлу від середнього арифметичного значення всіх його компонент.

Елена Рахмангулова

Могу написать, если бы понял, что тут написано.

Жанна Парсегова

Делаю лабораторные по программированию на заказ, оплата ЯД, вебмани. Интересует - пиши на мыло.