Натали Фёфoрова

що таке біометричний паспорт? які переваги та недоліки їхнього введення?

Овчинников Алексей

У законі «Про єдиний державний демографічний реєстр» сказано, що з початку 2013 року українці, які не мають паспорта, отримають його біометричний варіант, причому його обмін відбуватиметься кожні 10 років. Відзначимо, що людина з релігійними переконаннями має право відмовитися від подібного нововведення. Але загальна база даних буде включати форму обличчя, відбитки пальців, інформацію про майно та хвороби, а також підпис всіх громадян незалежно від їх бажання. Відповідно до закону, біометричний паспорт отримають діти, особи, які в 16 років вперше отримують такий документ, жінки, що змінюють прізвище після заміжжя, всі, у кого закінчується термін дії закордонного паспорта, особи, що втратили старий паспорт, повідомляє УНІАН.

«Новий» паспорт буде відрізнятися від свого звичного вигляду: замість паперової книжечки з'явиться пластикова карта з чіпом, на який, за бажанням, можуть бути записані різні дані - від відбитка пальця до зліпка вуха.

Обмін внутрішнього паспорта кожні 10 років обійдеться у 120 грн. Для поїздки закордон знадобиться інший варіант документа, видавати який планують незабаром після народження людини.

Sanya

Відбитки пальців, малюнок очі і подобное. Легче ловити бандитів, але так серйозно мітять тільки рабов. Налогі перетворюють власність в ареду, а стеження остаточно позбавляє свободи.

Катерина Katesekret

это такая метка (но пока не на теле человека) ;
лучше не получайте его!

Иван Захаров

Вы на РОССИЙСКОМ сайте. Пошит по-русски. Или не пишите вовсе.