Алексей Евтюхин

Помогите с задачей по физике! желательно ели есть учитель физики!

За допомогою пристрою, зображеного на рисунку, визначали прискорення вільного падіння. Обчисліть, який одержали результат, якщо тягарець масою m2 торкнувся підлоги через 2 с після початку руху, перемістившись на відстань 2.4м. Відомо що m1 = 700г, m2=900г. Тертям знехтувати!

Мне нужно решение!

Oscar Zhumaniyazov

И чо? В чем проблема-то? Задачка чисто на закон Ньютона.. .
Решение, чтоли написать?