Олег Орлов

Помоги пожалуйста перевести предложения на англ

1. Можете ли вы перевести этот документ на французский язык?
Я думаю, что смогу вам помочь.
Когда он приехал в Лондон, он смог вести переговоры с фирмами без переводчика
Он не мог бегло читать по-английски в прошлом году
Не может быть, чтобы он забыл об этом.
Неужели он отказался вам помочь?
Почему вы не пришли вчера в контору?
Он, возможно, напишет вам об этом сам.
Мы должны будем поехать туда завтра.
Товары, может быть, прибудут раньше, чем мы ожидали.

ОК
Олег Курнаев

1. Can you translate this document into French?
2. I think I'll be able to help you
3. When he arrived in London, he was able to negoirate the companies without an interpreter
4. He couldn't read in English fluently last year
5. It couldn't happen that he had forgotten about it
6. Did he really refuse to help you?
7. When did you not come to the office yesterday?
8. Perhaps he'll write to you about it by himself
9. We should go there tomorrow
10. Perhaps the goods will arrive earlier than we expected

Каламкас

вы бы определились, может на идиш

Вера

I think I can help you.When he came to London, he was able to negotiate with the companies without a translatorHe could not read fluently in English in the past yearIt can not be that he forgot about it.Had he refused to help you?Why did not you come to the office yesterday?He might write you about it himself.We'll have to go there tomorrow.The goods can be expected to arrive earlier than expected.