Gala Voronsova

Умiння зберiгати власну iндивiвуальнiсть-Важлива Риса характеру людиниПридумайте Аргумент пожалуйсто и Прыклад!!!)

Умiння зберiгати власну iндивiвуальнiсть-Важлива Риса характеру людини
Придумайте Аргумент пожалуйсто и Прыклад!!!)

Светлана Ерофеевская

Індивідуальність людини.

Так, Юрко! Умiння зберiгати власну iндивiдуальнiсть - важлива риса характеру людини.

Індивідуальність людини складається з трьох начал. По-перше, кожна людина у чомусь ідентичний з усіма іншими. По-друге, кожна людина у чомусь однаковий з деякими іншими індивідами. І нарешті, по-третє, кожна людина в чомусь не схожий ні на кого.

Залежно від того, як поєднуються ці початку, формується індивідуальність кожної конкретної людини. При цьому, як би не будувалося це поєднання, потрібно завжди пам'ятати, що людина одночасно має щось спільне з іншими і в той же час не схожий на інших.

Кожна людина володіє стійким набором рис і характеристик, що визначають його дії і поведінку. Ці риси виявляють себе в досить тривалому проміжку часу. І саме завдяки цьому можна зафіксувати і відчути індивідуальність людини.

Конкретний людина фіксується оточенням за його індивідуальності. Так як індивідуальність людини володіє певною стійкістю, люди впізнають один одного і зберігають певне ставлення один до одного.

У той же час слід зазначити, що під впливом досвіду, спілкування з іншими людьми, виховання та освіти відбувається зміна індивідуальності людини, іноді навіть дуже істотна.

http://ref.co.ua/61317-Slagaemye_individual_nosti_cheloveka.html